Papildus pakalpojumi

Papildus pakalpojumi

Mūsu klientu preču piegādes procesā, itin bieži rodās nepieciešamība papildus pakalpojumu organizācijai.

Sertifikācija

Izmantojot importa, eksporta vai tranzīta procedūru, bieži vien rodas nepieciešamība pārvadājamo kravu sertifikācijai vai resertifikācijai. Mono-Logistik speciālisti palīdzēs Jums. Jūs samazināsiet savas izmaksas pārvadājuma procesā, un Jūsu kravas neaizkavēsies muitas kontroles punktos, un tiks nogādātas līdz Jūsu noliktavai norādītajā termiņā .

Apdrošināšana

Transportēšanas laikā ir iespējama saskarsme ar dažādiem riskiem: sākot no dabas katastrofām, beidzot ar ceļu satiksmes negadījumiemun noziedzīgiem nodarījumiem.Mēs piedāvājam kravas apdrošinašanu bez vērtības ierobežojumaun kravas bojājuma gadījumākompensāciju aprēķinās saskaņā ar apdrošināšanas summu , nevis saskaņā ar regulējošiem noteikumiem, tādiem kā: LAFF, CMR, Bill of Lading un tml.

Lietderīgi iepriekš parūpēties par transportējamās kravas drošību, tādējādi samazinot riskus transportēšanas procesā.Mēs palīdzēsim Jums.

Finanšu atbalsts

Mono-Logistik sadarbībā ar banku piedāvā saviem klientiem speciālu piedāvājuma paketi, kas satur pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu, kā arī importa un eksporta operācijas finansējuma piedāvājumu. Mūsu klientiem tiek piedāvāta iespēja saņemt finansējumu kredīta vai kredītlīnijas veidā pret preču ķīlu, kas atrodas Mono-Logistik noliktavā vai zem mūs ekspeditora kontrolestransportēšanas laikā.

ESCROW - AĢENTS

Escrow - naudas summas deponēšana pie trešās personas uz citas personas vārdu, kas tiks izsniegta tikai pēc konkrēta nosacījuma izpildīšanas – akreditīva analoģija. Tādējādi Escrow - tas ir process, kad nauda tiek atbrīvota vienas puses labā pēc noteiktu saistību izpildes. Parasti to izmanto, kad starp divām vai vairākām pusēm iestājas preču un naudas attiecības. Mono Logistik - piedāvā saviem klientiem Escrow pakalpojumu, t.i. aģentu, kas palīdz realizēt darījumus ar kravām, kas ienāk / glabājas / tiek sūtītas no mūsu noliktavām. Šādā darījumā ir iesaistītas trīs puses: pircējs, pārdevējs un Escrow-aģents. Escrow-aģents rūpējas par preču pirkšanas-pārdošanas darījuma norisi. Izsniedz pārdevējam naudu no Escrow-konta brīdī, kad tiek parakstīti nepieciešamie dokumenti un tiek izpildīti pārējie iepriekš saskaņoti nosacījumi, kas ļauj realizēt darījumu un krāvu pāreju no pārdevēja pie pircēja viņa īpašumā. Escrow pakalpojums nodrošina pārdevējam un pircējam saistību izpildi, samazina darījuma izjaukšanas riskus un darījuma vienas puses krāpšanas iespēju.

 

 

Kontakti

  • SIA “Mono” filiāle “Mono-Logistik”,
  • Cesvaines iela 15, Rīga, LV-1073, Latvija
  • +371 67775655
  • +371 67775657
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Top