Vairumtirdzniecības noliktava

Vairumtirdzniecības noliktava

Noliktava un preču krājumu pārvalde – ir jebkuras tirdzniecības vai ražošanas kompānijas biznesa automātizācijas svarīgs elements.Mono-Logistik ir daudzu gadu pieredze šajā jomā. Pieredzējušais personālsun noliktavas uzskaites sistēma, kas tiek pielietota mūsū noliktavā, ļauj piedāvāt kvalitātīvu vairumtirdzniecības noliktavas pakalpojumu mūsu klientiem,neatkarīgi no preču specifikas,nomenklatūras lieluma preču, kravas plūsmasun preču atlikuma, kas glabājas noliktavās.

Katram klientam tiek izveidots preču katalogs, kas satur detalizētu informāciju gan par preču fiziskajiem parametriem (iesaiņojuma hierarhija katrai precei, svars, izmēri utml.), gan citi specifiskie parametri, kas attiecas uz muitas un akcīzes preču uzskaiti, u.c.

Preču pieņemšana notiek pēc tā daudzumu un asortimenta ar kvalitātes un kontroles reģistrāciju, kurus uzstādījis klients, kā piemērs, atzīme par derīguma termiņu, ražošanu u.tml.

Automātisks izvietojums notiek ar izvietojuma stratēģijas pielietojumu, ka arī ievērojot specifiskas prasības preču glabāšanai, piemēram, temperatūras režīms, krautnēšanas iespējas u.tml.

Krājumu attēlojuma iespēja par katru preci no dažādiem rakursiem un ar dažādiem detalizācijas līmeņiem, piemēram, ievērojot iepakojuma tipu, kurā glabājas prece, par derīguma termiņiem vai ražošanas datumiem, partijas numuriem, saņemšanas datumiem, akcīžu marku diapazoniem u.tml.

Preču šķirošana vai izjaukšana saskaņā ar klienta uzstādītajiem kritērijiem.

Preču aplīmēšana ar preču etiķetēm,anotācijām, akcīzes markām u.tml.

Preču pasūtījumu izpilde iespējama ievērojot FIFO, FEFO, LIFO, LEFO metodes.

Ievērojot klienta prasības, notiek pasūtījuma iesaiņojums, komplektēšana, marķēšana, pasūtījumu maršruta konsolidācija .

Nodrošinām iekrautās kravas ar iepakojumu lapām, kurās norādīta detalizēta informācija par katru kravas vienību.

Gada, izlases, cikliskas preču inventārizācijas nodrošinājums pēc klienta pieprasījuma.

Kontakti

  • SIA “Mono” filiāle “Mono-Logistik”,
  • Cesvaines iela 15, Rīga, LV-1073, Latvija
  • +371 67775655
  • +371 67775657
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Top